Roheline koda Tallinna Päeval. Green Teepee on Day of Tallinn.See oli päris pöörane päev.
It was an insane day.
Hommikul pidas kesklinna valitsus kojas istungit, ja avaldanud soovi Mikuga kohtuda, pidid nad jääma meid (st mind, Indrekut, Mikku, Veronikat) ootama, aga kui kotta jõudsime, siis oli see tühi ja ametnikud kadunud nagu vits vette.
In the morning the town committe held a meeting in the teepee, and, having said they want to meet Mikk [Sarv] we left them to wait for us. But when we peeked in, they had vanished into thin air!
Arutelu ei tahtnud sujuda, aga siis tulid noored puukallistajad Vabaduse park[last] ja tõid kaasa kärutäie potililli.
The discussion of our own didn´t get going, but then the young treehuggers came from Freedom Square with their buggy full of flowerpots.
Mul tuli kojas vähemalt 4 head ja üks keskpärane mõte, nii et võib pidada päeva kordaläinuks.
I had at least 4 excellent and 1 mediocre idea in the teepee and thus I can consider the day successful.

Te leiate kindlasti piltidelt üles näiteks: Lauri Leesi, Veronika Valgu, Robert Nermani (tallinna ajaloo kirjutaja, dah!) ja Vigri...ei, kõik ei tea Vigrit. aga noh. Mind te ka ei leia siit :-(( sest keegi ei viitsinud minust pilti teha.
Surely you´ll find Lauri Leesi, Veronika Valk, Robert Nerman (historian) on the pics, as well as Vigri....no, not all of you know who Vigri is. You also won´t find me here, because no one took a picture of me :-((
Kommentaarid

Populaarsed postitused