Jooksen poliitnänni järel kuni võimalik. Running after election-goodies till possible.

e
TEGELIKULT läksin ma lõnga ostma.
TRULY, I was just out in town buying yarn.
Ma ei ostnud seda küll eriti palju, aga ega mul raha ka palju ei ole. Hmm, ja mis seal siis imestada, et mind tõmbas mingil määral ka tasuta kontserti kuulama (teadagi)......
Didn´t buy much, but then again, I never have any money. And is it any wonder in these circumstances I also yearned for a free concert?
Jah, see oli mingi valimisüritus. Aga kelle oma, see sai päris kindlalt selgeks alles uudistes. Nii et mind ei saa küll süüdistada propaganda lõksu langemises.
Yes, indeed, it was some sort of election thing. But whose election thing did not become clear to me until watching the news late at night, so you cannot blame me of falling into the trap of political propaganda.
Küll aga ehk Propa lõksu, sest esiteks - Volkil on ikka fenomenaalne mörin ja teiseks, esinenud punksugemetega puntidest on Propa ....noh, eeh, öelda pungi kohta professionaalne, aga tegelikult see on ikka vist rohkem rokk. Ja väga väga võimas.
I did fall into the trap of Propeller, a band. First of all - Peeter Volkonski has a phenomenal grown. Secondly, from all those band that performed this afternoon, Propa is, well, how can I say pros when they´re punk? But they are more, like, rock anyhow. And dog all mighty how rocking.
Jummala eest, ja Tuksam oli kohe raudselt švipsis mis švipsis. Muidugi kui tarvastu kandi kaunist Kodu Tunnustähtede laulust kujunes mingi ülilühike 78 % ulatuses improvisatsiooniline jorin koos kelmika itsitamisega, siis mulle hakkas tunduma et ka Johanson...aga ei, ma siiski usun seda va palavikuvärki. Ehkki - on ta päris kindel, et tema keha pole selle juuksekuhila all lihtsalt alalises ülekuumenemise seisundis?
And for pity´s sake, Jake was intoxicated, that´s for sure. Of course, hearing the beautyful song about the signs of home which I very well knew turn into some sort of improvisational grown accompanied by a wicked giggle I though E Tu, Johanson....but, still, I DO believe you had a fever. Especially concidering the amount of excess hair you wear on your head - no wander you get overheated.

ahjaa, mu mamps sai mingi õhupalli (kuna minul olid käes karukäpikud, siis läks minu pall kohe lendu, hea veel, et tegu polnud 80 000 kroonise dirižaabliga. ). No mis sest paganama pallist, me ajasime tegelikult taga hoopis Sotsmoosi ja reformsokke. Aga no seegi asi. Nalja sai vähemasti kodus, kui kass ei saanud aru, miks kõik asjad kukuvad alla, aga mingi asi hoopis lendab lakke.
Oh yeah, my mom, who was also there, got some sort of a balloon (I was wearing real thick bear-mittens, hence letting go of the balloon that I was handed almost immediately) The heck with the balloon, actually we were after jelly and free socks, but better that than empty handed. plus, we got a good laugh out of it at home, cause the cat did not understand why all things usually fall DOWN, but now something flies up in the air.
Ja tänu sellele õhupallile otsustas kass valima minna.....
And thanks to this balloon my cat is going to vote tomorrow !!!!

Kommentaarid

Populaarsed postitused