Kõik tööd üleval, hurraa! All pieces are up, hooray!

Saingi näituse üles pandud! Ossa mait. Alguses oli küll tunne, et need ruumid on nii tühjad ja suured, appi-appi, aga no eile ei olnud veel salle seal ega midagi.
I got my exhibiton up a day before the opening now! Holy giraffe. At first I had the feeling that "Those rooms are so huge, so huge and empty, I will never fill them." But then I did not have the scarves there or anything.
Isegi sildid panin ära, kuigi nagu ikka, viimasel hetkel turgatas mõne töö jaoks palju kiftim nimi pähe. Aga nimed pole nii hirmus olulised, oluline on emotsioon.
I even got the name tags all in place, although as usual, at the last moment I had some kick-ass name ideas for some of the stuff. But the names aren´t really that important, the emotion is.
ja muide, president Rüütli tööruumid tulevad sinna Galerii kõrvale majja, Roheline Aas 5
and the ex president Mr Rüütel´s office is gonna be in the house right next to the gallery.
Tagumine tuba tuli hästi ilus, kotid ja kindad ühel pool ja kirjud mustrilised vildid teisel pool, ja üks pisike pildiga (ja kiiksuga) töö ka sinna juurde, ning üks eriti värvikas sall. Keskmisel toal pole ka viga, sallid oleks tahtnud läbi paista rohkem, aga neid oleks kole ka lambisiinide külge kõiki riputada.
The back room turned out really pretty, with bags and mittens on one side and embroidered felts with national patterns on the other side, and one small piece with a really twisted picture and a very colorful scarf each in one corner. The room in the middle is ok, the scarves would really gain if the light came from the back side, but It would look cheap to hang them from the lamp beams.

MINGE SIIA/GO HERE:

Galerii asukoht kaardil / Location of the gallery on the map of Tallinn


Avamine homme kell 16 siis.

Kommentaarid

Populaarsed postitused