Alustaimestik. Underbrush.


Järgmine Tekstiilikunstnike Liidu näitus. Teemaks levik, taud, nakkus. Kohutav. Ma nuputasin oma aju sodiks. Vaata, ma mõtlesin kogu aeg ikka millegi kohutavalt rõveda ja traagilise peale, mingi jalustrabavalt jälgi haiguse, mul oli selline mõttelõks. Aga lõpuks sain aru et taud ja levik ei pea tähendama midagi negatiivset. see võib olla ka....elujõulisuse sümbol. Looduse ellujäämismehhanismid.... ja seetõttu hakkavad mul tolle näituse jaoks tekkima mingid vildist väädid.... kuhu külge tulevad spoorid ja seemned ja idud.

To declare "infection" and "epidemic" as a subject of an exhibition, what in the gonzos´ name were they thinking? I cracked my brain trying to come up with something, until I realized I don´t have to go to that negative direction, but can also view infection and spreading as a mean of survival. For the nature for example, for some plants. So thats how these ...ferns or sprouts came about. They are directly derived from my scarves. They won´t stay like this, but will be covered with spoors and seeds, all made of felt.

Hirmus tüütu on neid teha, meetrite ja meerite viisi mingeid vääte. aga ma arvan et lõpuks, kui kõik jubinad külge saavad, näeb ta välja täitsa lahe.
It is an awfully tedious job making those things, but I have high hopes for it looking really cool at the end, after I attach all the necessary little pieces.

Ja siis on veel mõned tassialused, milleks kasutasin kinnastest ülejäänud vilditükke, mida mul on hulgem, ja kah sallidega sarnast narmatehnikat. Tulid täitsa nunnud.


And some cup ...cup, whatever, things you put under a hot coffee cup if you are like Monica from Friends.

Kommentaarid

Populaarsed postitused