Lambad terved, ainult nohu; hundid läksid üldse sohu.

St. Michaels day, the day when sheep were slayed in the old days. But the sheep that give me wool, I hope they are alive and well and in good health, and wish them everlasting happiness.
Mina juba nahka üle kõrvade ei tõmba kellelgi.
Muide, kas te Arts and Lights in Tallinn festivali üritusi külastasite? Mina jõudsin ainult sinna Ööõue ( ootasin nagu POOLTEIST TUNDI et üritus peale hakkaks, noh, see brasiilia valgusmood; ja lõpuks siis tulid mingid baroksed kostüümid, mis olid tulukestega ehitud nagu jõulupuud. ootsasin midagi veidi ebatavalisemat. Aga rongkäik oli päris tore, ja kahtlemata vajalik, et juhtida rahvas laboratooriumi tänavale, kus neid ootasid transvestiidid ja valged polsterdatud tunnelid.... täielik hullumaja. Oot, vaatame, kas ma pilta ka leian kuskilt:
Oinas Mihkel ütleb: NÄÄÄÄÄÄÄ.........
ehheh ma olen ise ka ühe pial roosas jopis. Seljaga.
I paid a short visit to Arts and Lights Festival, mainly just the Night Yard or whatever it is called in english, waiting for an entire hour and a half for the event to start ( they announced it in the newspaper that it would start at 19.15, but it was unprecise, it did start then but not in the palce most people were waiting....even the photographers left, but the organizer did not seem too bothered. The event mentioned, brasilian fashion of lights was just braoque dresses with some christmas tree lights, but the parades´ main purpose was to take the audience to the old town street with installations and design exhibits. You can see pictures of the parade from the link posted above, and if you know where to look you can find the back of my pink jacket on one of the photos (with a medieval town hall on the background).

Njah, niisiis.... asjad muudkui juhtuvad ( positiivses mõttes), ja ei suuda ma neid takistada kuigi kohati tahaks KOTTA tagasi pugeda. Liiga palju susimist ja sehkendamist ei tule ka elus kasuks. miski kumuleerub ja siis juhtub veel rohkem. Elu läheb natuke liiga huvitavaks, see on seltskondlikumate inimeste jaoks. Aga äkki ma olen ka tegelt seltskondlik, ma pole lihtsalt seda veel adunud?...
Life is getting a tad bit too busy and a little bit too interesting. Too much of everything at the same time....I want to go back in my safe hole and stare at the little spot of light at the entrance of the shell. But perhaps I just havent discovered what a sociable and outgoing person I am?

Muide mu hääl TULI tagasi, aga niiguma iga õhta ja omik ei kurista proopolisega siis hakkavad mandlid jälle punni minema. Vanad tõhud siuksed.
My voice came back, but if I should skip my propolis-wash routine my tonsils would start swelling up immediately. They are really truly toast. Wheelchair and lots of board games....

Kommentaarid

Populaarsed postitused