Minu kaastunne

antiigipoe omanikele, sest vanu asju ei saa rahaga asendada.


muud juttu: hakkame laulma, et pingeid maandada. päriselt. mis laulu võtame? Pagan, nüüd on Lauri Õunapuud vaja, ta teab hästi pikki laule, aga ta sunnik laulab ainult meestega.

Kivil istus väike konn
mõtles et ta üksi on
koivad välja sirutas
päiksepaistel soojendas
aga eemal kõnnib kurg
kõht on tühi meel on kurb....
hmmhmmhmmhmmhmm....
hmmhmmsee käisteisiti....


to my foreign friends: don´t worry, be happy. we are all all right.
I had the weirdest, most random song haunting in my brain yesterday, that goes something like who could ask for a more beautyful day, every little thing just makes me happy. and it just rang in my head with Eda Ines Etti´s voice. I want to thank her, it kept my teeth from shaking too much.

Kommentaarid

krissto ütles …
tahaksin osata lindude keelt ja mõista, mida nad räägivad. või laulda koos nendega. või kuidas täna öösel magama jääda... ah, olgu siis või olla nõid, ja luuaga lennata. või vaadata kuskil kalju peal tähti, mere kaldal. hiiumaal on praegu pikalt kaldaid, inimtühje, rebastega siin-seal, tuul, sipelgad. mõtlen sellele hiiumaale. või sellele mahajäetud kirikule kuskil seal vormsi kandis. ja samal ajal olen ka siin, sest ei saa unustada. see laul, mmm "kui mina alles noor veel olin" on nii vanast ajast ja mustvalge, ja täiesti kohatu ja ilus.
Redfox ütles …
Minul kummitas eile terve päeva Inese laul..
"Ilusamat päeva kes võiks tahta veel iga väike asi ainult õnnelikuks teeb".

täiesti sürr. Iseenesest. nagu mingi irooniline twist.

Populaarsed postitused