pildid uutest töödest "Asjade seisu" jaoks.

I am hoping to get on an exhibition called Asjade Seis (The State of Things)

Ja see töö on kõik üks!
These are all one piece!
Tal saab mustrit muuta. Asjade SEIS, noh.

Changeable pattern. The STATE of things, you know.

OK, see on selline töö, et mul oli üks pisike 1930. aastatest pärit linikuke, ja ma võtsin sealt pealt need figuurid ja suurendasin ära. Need on 30.ndate lapsed justkui sattunud tänapäeva ja mängivad pultidega.
OK, this is the kind of work that I took a little napkin that was made on 1930ies, there were two figures I enlarged and now the children from 1930ies have somehow gotten into todays world and they are playing with different remote controls
Ostke ära, tengelpungad.
Buy them, fatpockets.

Kommentaarid

krissto ütles …
Mis moodi need nublud või nööbid selle riide küljes on? Et kas peab alati uuesti nõelaga kõik külge õmblema? Ehk siis kui kiiresti asjade seis muutub. Tulevikus võiks ette kujutada sellist poolelektroonilist versiooni, et arvuti juhitud programm mõõdab asjade seisu (ükskõik mis asjade), tekitab riide taga oleval väljal elektrilaengud ja magnetiga varustatud nublud liiguvad kiiresti uude asendisse. Näiteks vaataja saab aru kui külm väljas on. Mida rohkem on punaseid nublusid, seda palavamalt päike paistab. Aga mis asjade peale sa ise mõtled, kui ütled "asjad"?
Redfox ütles …
nublud hetkel konksuga kinnitamise režiimil. mehaaniliselt paigutuvad. ei õmble. mõtlesin küll mingi magnetvärgi peale, aga oleks mõni taibu kes aitaks, sest mina seda ei jaga nii hästi. vildiga on veel see dilemma, et ega läbi vildi magnetid hästi töötada ei taha.
asjad on lihtsalt asjad. iseeneses. mul on ausalt öeldes natuke kõrini mingist diibist tagamõttest. las vahelduseks olla lihtsalt nupsakad vildil, millega on hea mustrimänge mängida närvide rahustamiseks.

Populaarsed postitused