Aaah! kui hea raamat! A very special book....


The Curse of Lono

ainult 2 raamatut? aga kes annab mulle vaba 693 krooni. Ainult 50 dollarit. Häbiasi. aga raamatu kohta on see ikkagi kallis. Neid ei trükita eriti. Originaal maksaks praegu oma 350 dollarit (ligi 5 tonni)

Just two copies in Rahvaraamat shop. But who will give me a free 693 crowns? Cmon, it is just 50 bucks ! But for me it is a lot....

Kuna täna on ka 20. veebruar, sobib ka see avastus just nagu tuhaurn kahurisse. Vabandust kui see on kohatu nali, ainult püüan simuleerida Hunteri vaimu. Ratsutagu ta rõõmsalt seal nähtamatute maailmas.
As it is the 20ieth of february, this discovery fits like an ...urn into the cannon.
sorry if it is a bad joke. It is all in the spirit of Hunter. May he ride merrily through the stars in a parallel universe.

Kommentaarid

senbudism ütles …
sain "curse of lono" apollost paar päeva tagasi 195.- krooni eest.
Redfox ütles …
Kuidas? selle suure raamatu A3 formaadis?
senbudism ütles …
ma ei tea, oli lihtsalt tallinna apollos. netis ei ole kirjas, et nad müüksid HST-d üldse. vaatasin et "wtf" ja mõtlesin, et alla viiesaja küll ei tohiks olla, aga jah alla kahesaja oli hoopis, kohe ostsin ära ja samal õhtul sai ühe robinaga läbi loetud. rahulolu.
Redfox ütles …
et, ma nüüd pean nutma, jah? ääähhääähhäää tegelt ka. aga Rahva Raamat ütles et nad tellivad mulle. ja mul kama mis hinnaga ma pean saama selle sest ma tõesti olen nigu KAKS AASTAT kahetsend iga jummala päev ja mõelnud peaaegu vaat et iga kord raamatupoe lähedusse sattudes et kurat võtaks, miks ma seda kohe ära ei ost.

Populaarsed postitused