neljapäev, veebruar 28, 2008

Nagu mida? Miljon Manni????? A MILLION Marys, are you kidding?

Mingi saksa ettevõtja oli helistanud Rahvakunsti ja Käsitööliitu ja tahtnud tellida miljon minu kollast kotti. Täitsa haige värk! Ega ma pole mingi Hongkongo suveniirivabrik orjatöö ja tootmisliinidega.
Some German entrepreneur had called the Folk Art and Crafts Union and wanted to order a million of my yellow bags! What a nutbag! I am not some hongkong souvenir factory with slaves and assembly lines.

3 kommentaari:

Terje ütles ...

just sellepärast eesti käsitöö kuskile ei jõuagi, et kunst ei jõua tootmisesse. põlve otsas teed ühe, heal juhul kaks. Miljon on muidugi paljuvõitu, aga no sada ikka ju võiks. Minagi tahaks ühte endale

Redfox ütles ...

teeksin heameelega kui keegi teine raha teeniks ja saaks kodus olla ja nokitseda. kahjuks peab käima tööl, vorpima pisividinaid (sest neid ostetakse rohkem), ja muud jamad... kui oled ise enda eest väljas ja pole miljonär siis on raske ainult käsitööle pühenduda.
infoks niipalju et on 32 lille tikitud ja kaks kollast vilditud põhja tikkimisele minemas ühe lõikan veel pooleks.... peaks saama kolm kotti järgneval kuul valmis. üks on muide oranzi põhjaga.

oHpuu ütles ...

tarvis on kindla kvaliteediga allhankijat Hongkongis, kes kasutaks ökoloogiliselt puhast orjatööjõudu. võib ka Malaisias, Sri Lankal või Filipiinidel olla. lisaks läheb muidugi kapitali. riskikapitalistid? Skype'i poisid vaatavad liiga tehnoloogia poole, aga Helenius seevastu on Baltikas kah osanik old. ja maailma tunneb, Pärsia lahe äärde jõudis kah varakult kohale. seega ei tohiks tal olla midagi orjatööjõu tarvitamise vastu. lihtne!

Ja reisusihiks oli meile Rotermann

My felted thingies on a freaky fashion show

Bubbles, Ethical Estonian Souvenir/Design Gallery Tallinn

Personality test ( the color test)

ColorQuiz.com Redfox took the free ColorQuiz.com personality test!

""Feels that nothing can upset her or phase her and..."

Click here to read the rest of the results.

Blog.tr.ee
blog.tr.ee