teisipäev, mai 06, 2008

... number kolm. No. 3. Te teate küll, millest ma räägin. You know what.


kes pretendeerib? See on veidi teistsugune, täidlasem kollane ja erksam sinine põhjaks, roosad ja türkiissinised triibud ja endine tumepunane ja tumesinine läinud peenemateks lisatriipudeks (nagu kavandatud), sutike piklikuma kujuga ka. Noh, sang ja vooder on veel tegemata. Ma alustasin juba ammu, aga vahepeal oli tööseisak, tegin muid asju, nüüd, pärast Vilde Muuseumist priiks saamist jõudsin nelja päevaga viimase triibu tikkimisest siiamaani (lilled olid varem valmis).
Whose heart goes wanting? It is a little different, with fuller yellow and brighter blue for the basis, pink and turquoise blue stripes and narrow dark blue-dark red ones (as I sketched once), the shape is a bit slimmer also. The handle and lining are still missing. I started this one a looooooong time ago, but there was a gap in the job, now, after being finished with my substitute job at the museum, I have gotten as far as this in 4 days from still having the last stripe to embroider.... the flowers were done some time before everything else.

2 kommentaari:

Terje ütles ...

Appi kui armas. See maksab ilmselt miljoni, aga ma olen praegu nii vaene, nii vaene. Ja vist paneks riiulile hja hoiaks kui ilmaimet või kallisasja, kanda ja kulutada küll ei julgeks

KK ütles ...

Armas kott!

Ja reisusihiks oli meile Rotermann

My felted thingies on a freaky fashion show

Bubbles, Ethical Estonian Souvenir/Design Gallery Tallinn

Personality test ( the color test)

ColorQuiz.com Redfox took the free ColorQuiz.com personality test!

""Feels that nothing can upset her or phase her and..."

Click here to read the rest of the results.

Blog.tr.ee
blog.tr.ee