Pärn, padu ja kontsert. Linden, rain and a concert.

Minge kohe õue, see on ülimalt tähtis!!!
Go outside, NOW! Extremely important!
Olete õues? Nüüd minge seiske pärnapuu alla ja hingake sügavalt sisse.
...
...
...
Tunnete?
Now stand under a linden tree and take a deep breath.
...
...
...
Feel that? Good.

Midagi peab igas päevas olema mis paneb pilvedel kõndima.
there has got to be something in each day that makes you walk on air.

Kui ma pärnadest õnnelikult mööda sain, siis ronisin Patkuli treppidest üles ja läksin nhh nhh nhh ma ei saa öelda keda kuulama te teete pelikani nägu ja ütlete: "JÄLLE!??" ...Nojah-noh, jälle. Jah. Svjata Vatra, ikka, ikka. Aga saate aru... iga kord on erinev. Viimane raks oli mul neid kuulata seal pagana Tele 2 perepäeval, ja see pold üldse väga super. Aga seekord oli see mõnus power jälle olemas...
When I was successfully past the linden trees I climbed up the Patkul stairs (a way to get up on the Toompea hill in Tallinn) and then I went to the concert of....well, I can´t really say, you´ll say "Oh not AGAIN!" Yeah, yeah.... them again, Svjata Vatra. But, but - you must understand, you see, it is different every time! Really, it is, the last time on some family day of whatever company, they weren´ t that superb, but this time that nice energy was back again.
Üks uus lugu on küll väga kift, nad mängisid seda vist tol korral sääl Tartu Ülikooli esinduses ka, aga ma arvan, et see polnud siis veel päris valmis... nüüd kuulsin seda lugu uuesti ja ta on tõesti maailmaklass. Mõned vanad lood kõlasid aga hoopis teistmoodi...
One of their new tunes is really great, I have heard what was, I guess, the sketch of the song once, but now it felt completed and really world class. Some old tunes sounded different too... the faster they were.
Väga kõva panuse tegi muidugi Vabariigi Valitsus, noh, vähemasti helitehnika oli küll tase. Aga põhiline on ikka see, et olgu vanad või uued lood, nii hea on neid selle jälle näha, kuulata, võrrelda, tagasi mõelda....mõnikord norida näpuotsaga... mitte seekord.
the Government, of course, gave its best... in shape of the sound and the stage. But the best thing is just to see those guys again, listen, compare, think back, sometimes throw a tiny remark...well, not this time.

Kommentaarid

Populaarsed postitused